02188207476 | sales@myav.ir

درباره کسپرسکی


تاریخچه کسپرسکی

تاریخچه کسپرسکی

این شرکت در سال ۱۹۹۷ توسط ناتالیا کسپرسکی و یوگنی کسپرسکی تأسیس گردد. دفتر اصلی آن در شهر مسکو روسیه است و در بسیاری از کشوهای جهان از جمله بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا نمایندگی دارد.کمپانی کسپرسکی توسط شرکت مرکزی در بریتانیا اداره می‌شود. اولین نسخه از نرم‌افزار آنتی‌ویروس Kaspersky توسط یوجین کسپرسکی در سال ۱۹۸۹ در واکنش به ویروس آبشار تولید شد. نسخه‌های اولیه آن فقط تعریف ۴۰ ویروس را در خود داشتند و اکثراً برای دوستان و اعضای خانواده توزیع می‌شدند. یوجین کسپرسکی به توسعه و تولید نرم‌افزار در کمپانی KAMI ادامه داد و در سال 1992 نرم‌افزار AntiViral Toolkit Pro منتشر شد.

معرفی شرکت کسپرسکی

در حال حاضر یوجین کسپرسکی مدیرعامل این شرکت است. کسپرسکی به مرور توسعه یافته و در حال حاضر محصولات امنیتی برای کاربران خانگی و سازمانی و سایر سرویس‌ها در حوزه امنیت سایبری را ارائه می‌دهد.
یوجین کسپرسکی، مدیرعامل این شرکت، معتقد است که کاربران خانگی تا شرکت‌های بزرگ و دولت‌ها باید قادر به حفاظت از دارایی‌ها و اطلاعاتی باشند که برایشان اهمیت دارد. شرکت کسپرسکی مأموریت خود را تضمین حفظ حریم خصوصی، خانواده، امور مالی، اطلاعات مشتریان، زیرساخت‌های حیاتی می‌داند.
در حال حاضر بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از محصولات و راه کارهای کسپرسکی استفاده می کنند و حدود ۲۷۰۰۰۰ شرکت نیز از کسپرسکی برای حفظ امنیت داده‌های و زیر ساخت‌های حیاتی خود یاری می‌گیرند.

کسپرسکی
کسپرسکی

کسپرسکی بار دیگر برنده جاییزه Gartner Peer Insights Customer Choice در سال 2018 در بخش سیستم عامل امنیتی شد.

رتبه اول در حفاظت اینترنتی

رتبه اول در حفاظت اینترنتی

کسپرسکی به عنوان یکی از پیشگامان حوزه امنیت، به ویژه در زمینه مقابله با بد افزارها، همه ساله عناوین و جوایز متعددی را در سطح جهانی کسب نموده است.

مرکز شفافیت اطلاعات

مرکز شفافیت اطلاعات

مجموعه کامل امنیتی کسپرسکی شامل محافظت از نقاط نهایی (Endpoint Protection) و چندین راهکار ویژه امنیتی در جهت حفاظت از سرویس‌ها و زیرساخت‌ها و مقابله با تهدیدات پیچیده و در حال تحول سایبری است.

کاربران آنتی ویروس تحت شبکه کسپرسکی
۴۰۰ میلیون کاربر در حال استفاده از کسپرسکی

۲۱

سال محافظت

۱۲۰

تکنولوژی های ثبت شده

۲۰۰

کشور های دارای نمایندگی

۲۷۰ هزار

کسب و کار های تضمین شده

۳۱۰ هزار

تهدیدات و بدافزارهای شناسایی شده

my av
آنتی ویروس های تحت شبکه کسپرسکی
تماس با ما

۰۲۱۸۸۲۰۷۴۷۶
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تهران، گاندی جنوبی، خیابان ۲۰، پلاک ۵، واحد ۶

logo-samandehi
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت پردیس پارس محفوظ می‌باشد.
طراحی وب
No Internet Connection